Corporate

Filter

Warning

Your query returned an empty result !

Manufacturers
Vendors

Gümüş Varaklı Yuvarlak Etiket

You can turn any favor into one that really communicates your rustic or romantic theme with Kate Aspen's Personalized Silver Foil Heart-Shaped Favor Tags! The shiny silver foil is perfect for use at any industrial-chic, rustic, romantic, or outdoorsy event, and the text on each tag can be customized to any occasion you wish. In sets of 36, these are just the way to personalize favors of all sorts. Features and facts: Personalized circle-shaped favor tags in customizable silver foil designs Measures 1.7"w x 1.7"h Pre-punched; simple assembly required Sold in sets of 36 Due to personalization, please allow 5 days for processing
€1.18

Gümüş Varaklı Kalp Şeklinde Etiket

Rustik veya romantik temalı gümüş varaklı etiketler gerçekten çok etkileyici! Pırıl pırıl parlayan gümüş varaklı bu ürünler şık davet ve kutlamalarda, rustik, romantik ve outdoor eventlerde rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca istediğiniz metni yazdırabilirsiniz! Özellikler: Kalp şeklinde, gümüş varaklı ipli etiket 4.3 cm genişlik ve uzunluktadır. Delme işlemi yapılmıştır. 36 adet minimum sipariş miktarıdır. Sipariş gününden itibaren 5 işgünü içinde kargoya teslim edilir.
€1.18

Kurumsal hediyelikler firma ve işletmelerin kendi personeline ekiplerine verdikleri hediyelerin yanı sıra ilişkide oldukları kişi veya kurumların temsilcilerine verilecek hediyeler de olabilir. Bu kapsamda herşey kurumsal hediyeye konu olabilir. Belirleyici olan kriter bütçedir. Bütçe içinde kalarak en güzel ve etkili olabilecek kurumsal hediye alternatifleri incelenir. Bu hediyeler ilgili firmanın faaliyet konusu olan üretimi veya firma logosu veya renkleri üzerinden hareketle seçilebilir. Baskı ürünleri üzerinden setler oluşturulabilir. Ajanda ve kalem setleri verilebilir. Verilecek hediyelere isim yazdırılabilir. Cam üzerine baskı işleri olabilir.

Hayal gücünün sınırı yoktur!