Events

Filter
Price Clear All
Min: EUR0
Max: EUR43

Warning

Your query returned an empty result !

Kutlamalar

Kutlanacak ne varsa kutlamak gerekir! Ailemizle, dostlarla, sevdiklerimizle… Doğum günleri, özel günler ve kutlu günlerin her biri sevdiklerimizle bir arada olmak için vesile olurlar. Tabii ki bu günler için de hazırlıklar gerekir. Mutfak hazırlıkları bir yana kutlama mekanının hazırlıkları, konukların ağırlanacakları mekanların hazırlanması detaylı bir çalışma ve hazırlık gerektirir. Doğum günlerinde belirlenen temaya uygun ortam hazırlığı çok önemlidir. Annelerin bebekleri için belirledikleri temalar safari temalı doğum günü, deniz temalı doğum günü, yaz temalı doğum günü, mevsim temalı doğum günü ya da çocukların çizgi film kahramanlarından seçtikleri temalardan oluşan Minnie temalı doğum günü, Mickey temalı doğum günü ya da Walt Disney kahramanlarından birinin belirlendiği temalar Elsa temalı doğum günü, pamuk prenses temalı doğum günü, ya da Batman, Süpermen gibi kahramanların temayı belirledikleri doğum günleri bardaklarından tabaklarına kadar, peçetelikler, cup cake standleri, hediye kutuları, Amerikan servisleri gibi tüm parçaların titizlikle tasarlandığı doğum günleri unutulmaz olacaktır. Yeni gelen yılı tüm sevdiklerinizle karşılamak ve konuklarınızı temaya uygun olarak ağırlamak da yine titiz hazırlıklar gerektirir. Yeni yıl temalı ortam süslemeleri, parti setleri, kurabiye hazırlıkları, yeni yıl temalı çerçeve, kitap ayracı ve benzeri hediyeler davetini ayrıcalıklı kılacaktır.

 

Davetlerin vazgeçilmez parçası ise masa kartlıklarıdır. Her temaya uygun ve farklı masa kartlıklarının süslediği davet masalarınız konuklarınızı ilk andan itibaren çok etkileyecektir. Kar temalı, kuş figürlü çan şeklinde masa kartlıkları, bitki şeklinde masa kartlıkları, çerçeve şeklinde masa kartlıkları ve bunlara benzer bir dolu farklı tasarımdan oluşturulmuş masa kartlıkları kalıcı bir anı olarak konuklarınızın evlerini süsleyecektir. Davetlerde verilebilecek güzel hediyelerden bir tanesi de mumluk ürünlerdir. İçinde tea light olan altın desenli  cam mumluklar, barok tarzında desenlendirilmiş cam mumluklar, vintage cam mumluklar, rustik cam mumluklar davetlerinizin dikkat çeken detayları olacaktır.

 

Şüphesiz davet mekanlarının dekore edilmesi günün anlam ve önemine göre renklendirilmesi çok önemlidir. Bu nedenle kullanılacak duvar yazıları, duvarlara asılacak isimlikler, bannerlar titizlikle hazırlanmalıdır. Farklı desen ve renkte tasarlanan bannerlar kutlamanın içeriğine göre kişiselleştirilerek konuklarınızın beğenisini kazanacaktır. Aynı şekilde masaların da runnerlar ile süslenmesi hatta duvarlara asılacak fotoğraf arka fonu olarak tanımlanan backdrop tasarımları ile konuklarınız ve sizin resimleriniz çok hoş görünecektir.