Wedding

Filter

Warning

Your query returned an empty result !

GenRev Banner
Call for pricing
Heart Arrow Banner
Call for pricing

Düğünler hayatımızın en özel konularından biridir. Müstakbel gelinlerimiz için her detayı her aşaması ayrı ayrı detaylandırılmıştır. Düğün tarihinin belirlenmesi ilk önemli adım olarak ortaya çıkmaktadır. Çiftler arasında belirlenen anısı olan ve anlamı olan günlerin belirlenmesi ömür boyu sürecek birlikteliğin kutlanmasında önemli bir yer almaktadır.  Sonbahar düğünleri, Eylül ayından Kasım ayı sonuna kadar yapılabilmektedir. Değişen renkler, mevsimin dönüşmesi, farklı tonlara bürünen doğa çiftlere ilham vermektedir. Sonbahara özgü unsurların ön plana çıktığı düğünlerde sonbahar konsepti çok fazla tercih edilmektedir. Bronz renkli yaprak figürlü objeler, kitap ayraçları, şişe tıpaları, masa kartlıkları, bronz varaklı etiket ve baskılar sonbaharı temsil eden renklerden sarı ve kahverenginin en güzel tonlarıyla desenlendirilmiş davetiyeler ve mekân süslemeleri kutlamaya eşsiz bir katkı sağlamaktadır. Hatta açık mekanlarda bağ bozumunda bağlarda kır düğünleri yapılmaktadır. Üzümlerin en güzel en olgun hasat zamanları çiftlere ilham vermektedir. Bağ, üzüm şarap temalı birçok düğün sonbahar zamanında gerçekleştirilmektedir. Kış düğünleri de çok dikkat çekici bir biçimde tercih edilmektedir. Kar konsepti nikah şekerlerinden masa ortası hazırlıklarına, çiçek ve bitki süslemelerinden, mekân seçimine kadar inanılmaz bir hayal gücü zenginliğiyle düğünlere zarafet katmaktadır.

İlkbahar düğünleri ise eşsizdir! Tomurcukların patlamaya başladığı, çiçeklerin açmaya başladığı havanın buram buram taze bahar koktuğu aylardır ilkbahar ayları! Hep ilham vericidir. Açan çiçekler taze bir başlangıcı temsil ederler. Düğün hazırlıkları da bu ruh haline uygun bir biçim alır şüphesiz. Gelinlik modelinden, nikah şekerlerine, düğün yapılacak mekân tercihinden davetiyelere kadar mevsimin canlılığını hissedebilirsiniz.

Yaz düğünleri, kumsal temalı, deniz temalı düğünler; kır temalı köy düğünler, pastoral düğünler, vintage konseptli düğünler, rüstik sade düğünlerin tamamı ilham verici bir biçimde çiftlerin tercihindedir.