top of page

BABY SHOWER ve BEBEK ŞEKERİ

Baby Shower kelimesinin Türkçe karşılığı doğum öncesi bebek kutlaması olarak özetlenebilir. Annenin arkadaşlarını davet ettiği ve doğacak bebeğim hayırlandığı ve kutlandığı kutlamalardır. Doğum öncesi verilen hediyeler bebek kıyafeti, bebek tulumu, bebek ihtiyaçları başlığı altında sıralanabilir. Biz de bu hediyeliklere bebek şekeri olarak isim veriyoruz. Davet sahibi anne ise baby shower kutlamasına gelen konuklarına günün anısı olarak farklı tasarımlardan oluşan birçok farklı hediye verebilir. Bunlar doğacak bebeği temsilen bebek figürlü not defterleri, farklı temalarla tasarlanmış kutular içinde şekerlemeler, üzerine resim iliştirilmiş masa kartlıkları şeklinde bebek şekerleri olabilir. Bebek temalı mumluklar ve mumlar da unutulmaz baby shower hediyeleri olarak dikkat çekmektedir. Anne bebek figürlü seramik baby shower ürünleri, bal kavanozu şeklinde bebek şekerleri, mutfak malzemelerinden tasarlanan bebek şekerleri, farklı şekillerle oluşturulmuş kurabiyeler gibi baby shower partinizde konuklarınıza verebileceğiniz yüzlerce çeşit hediyelik ürünü bonbonmarket sayfalarında bulabilirsiniz. Doğum konseptinize uygun masa kartlıkları ile davet mekanlarınız çok renklenecektir. Masa kartlıklarının içine yerleştirlen resimlerle özel gününüzün anısı kalıcı olacaktır. Cam kavanozlar kullanılarak tasarlanan bebek şekerleri içlerine lavanta, bonbon şekerler, lokumlar, makaronlar, kurabiyeler yerleştirilerek eşşiz bir sunum ile verilebilir. Cam kavanozlar kullanılarak tasarlanan bebek şekerleri modern tasarımlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Mantar kapaklı cam kavanozlar üzerine tasarlanan özel etiketler ya da baskılar bebek şekerinizi size özel kılacaktır. Bebek şekerini süslemek ve daha renklendirmek amacıyla kullanılacak kurdele seçimi ve diğer malzemelerin belirlenmesi müstakbel anne ile tasarımcılarımız arasında belirlenmektedir. bonbonmarket bebek şekerleri farklı tasarımları ve eşsiz sunumlarıyla çok dikkat çekici ürünlerdir.

 

BABY SHOWER HAZIRLIKLARI ve DEKOR ÜRÜNLERİ

Müstakbel annemizin konsept belirlemesi ise birlikte tasarımcılarımız baby shower kutlamasının yapılacağı mekanı renklendirecek tasarımlarını ve düzenlemelerini oluşturup, kutlamayı unutulmaz kılmak için çalışmaktadırlar. Duvarlar banner olarak adlandırılan bebeğin gelişinin veya bebeğin adının yer aldığı yazılı büyük tasarımlarla süslenmektedir. Masalar runner adı verilen yüzlerce farklı renk ve desenden oluşan tasarımlarla renklendirilmekte; ayrıca konukların günün anısına resimlerini çektirecekleri arka fon olarak backdrop adı verilen tasarımla ortam süslemesi inanılmaz bir biçimde zenginleştirilmektedir.  Onlarca farklı desen ve renkte olan tasarımlar kişişselleştirilebilir özelliktedir. Masa ortası ve verilecek hediyelerin masada sunumu ve balon, fırfır ve diğer detayların tamamı anne ile tasarımcı arasında belirlenmektedir.

 

MEVLÜD ŞEKERİ

Doğan bebeğin aile yakınlarına ve dostlarına verilen ikram ve hediyeliklerdir. Kutular içine yerleştirilmiş lokumlar, şekerler, makaronlar; kalıcı hediyelikler, çerçeve, biblo, seramik, keseli hediyelikler mevlütler için özel tasarlanarak sunuma hazır hale getirilmektedir. Ayrıca lohusa şerbeti olarak adlandırılan sunumlarda verilmek üzere özel tasarım hediyelikler ve setleri de bonbonmarket sayfalarında bulabilirsiniz.

 

BEBEK HEDİYESİ

Bebek hediyesi, bebeği kutlamak amacıyla verilen hediyelerdir. Genel olarak bebeğin ihtiyaçları düşünülerek verilen hediyelerdir. Bebek kıyafetleri, bebek tulumları, bebek çorapları, bebek bornozları, bebek zıbınları, bebek önlükleri, bebek şapkası, battaniyeler bebek hediyesi olarak sayılabilir. Özel tasarım bebek kıyafetleri ile bilinen markaların özel fiyatlarla sunulduğu bonbonmarket birçok fırsatı müşterilerine sunmaktadır.   

 

DEKOR ÜRÜNLERİ

Hastane odası süslemesi, yeni doğan bebek kapı süsü, candy corner olarak adlandırılan şekerleme köşesi hazırlıkları, sunum ekipmanları ve sunuma zenginlik katacak bonbon şekerleri, hediyelik kutular, annenin özellikle tercihi olan tema ve konsepte uygun hediye ve hazırlıkların tamamı bonbonmarket tasarım ekibi ile birlikte hazırlanmaktadır. Dekor olarak duvar süsleri, isimlik banner tasarımı, masa süsleri gibi tüm ayrıntılar bonbonmarket tasarım ekibi tarafından anne ile belirlenmektedir.

 

BEBEK ŞEKERİ FİYATLARI

Bebek şekeri fiyatları 1 liralık ürünlerden annenin tercih ve bütçesine göre yukarılara doğru çıkabilmektedir. Ancak her bütçeye hitap eden bonbonmarket bebek şekeri ürünleri baby shower kutlamaları ve mevlitlerinizde konuklarınıza gururla sunacağınız hediyeliklerdir. bonbonmarket kampanyaları ile fırsat ürünü olan tasarımlarla da daha ekonomik bir bütçe ile davetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

bottom of page