PARTİ ÜRÜNLERİ

Davet ve kutlamalarınızda, doğum günlerinde, baby shower partilerinde, bebek kutlamalarında, mevlütlerinizde, sevincinizi ve mutluluğunuzu duvarlara, masalara taşıyoruz. Siz temayı ve renklerinizi belirliyorsunuz bonbonmarket tasarım ekibi hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor. Kutlama mekan süslemesi ve temaya uygun giydirilmesi için banner, runner, backdrop ürünlerimizin yanı sıra pipet bayrakları, pet şişe sargıları ve diğer tüm ürünler temanıza uygun tasarlanmaktadır.

PARTİ VE DEKOR ÜRÜNLERİ

Başlıca dekor ürünü olarak parti setlerini sayabiliriz. Farklı temalar oluşturarak partinizi eşsiz kılabilirsiniz. Batman temalı parti seti, tavşan temalı parti seti, çilek kız temalı parti seti, örümcek adam temalı parti seti, Minnie temalı parti seti, Hello Kitty temalı parti seti ve yüzlerce farklı tasarım parti setleri sizin tercihleriniz doğrultusunda tasarlanmaktadır.

Doğum günü hazırlıkları için olmazsa olmaz tasarımlarımız ile duvarlarda isminizin yazdığı bannerlar, masalarda sizi anlatan runnerlar, balonlar, duvar yazıları, resim arkası fonlar tamamen sizin beğenilerinizle oluşturulmaktadır. bonbonmarket tüm kutlama hazırlıklarında profesyonel ekibi ile her türlü dekor tasarımlarınızı beğeninize sunmaktadır.

bonbonmarket baskı ürünleri ile iddiasını özel tasarım etiket ürünleriyle de devam ettirmektedir. Binlerce etiket tasarımı ve farklı renk ve şekillerde hediye ve sunumlarınızı size özel ve eşsiz kılacaktır. Düşünün bir davet veriyorsunuz, dostlarla bir araya geldiniz. Onlara davetinizin hatırası olarak vereceğiniz hediyenizin istediğiniz boyut ve içerikte çok şık bir etiketle taçlandırdığınızı ister bir adet ister binlerce etiket oluşturup, tasarlayıp, satın alabilirsiniz. Her türlü hediyeniz için her zaman etiket siparişi verebilirsiniz. Etiketler istenilen çap ölçüsünde istenildiği şekilde oluşturulabilmektedir. Dilerseniz resim gönderin dilerseniz logonuzu gönderin biz etiketinizi tasarlayalım. Kurumsal hediyeliklerden, bireysel hediyelere; reçel kavanozlarına kadar her türlü ihtiyacınız için etiket tasarlayabilir, sunumlarınızı size özel hale getirebilirsiniz.  bonbonmarket etiketleri yapışkanlı veya ipli olarak sipariş verebilir.

bonbonmarket nikah şekerleri, bonbonmarket bebek şekerleri ve tüm hediyeliklerinizde etiket tasarlayabilirsiniz. En güzel anlarınızı detaylandırıp, size özel kılabilirsiniz.

 

bonbonmarket tasarımları da kampanyalarla fırsat ürünü haline gelebilmektedir. Bu sebeple bonbonmarket bültenine abone olmanızı ve etkinlikleriniz için bonbonmarket müşteri hizmetleri ile temas etmenizi tavsiye ederiz.